Alan Kodu 023 / +2723Alan Kodu:023     (+2723)
Şehir/Kasaba veya bölge:Worcester and greater Karoo

Ülke:

Güney Afrika


Alan Kodu 023 / +2723 (Güney Afrika)


023 alan kodu, Worcester and greater Karoo'in alan kodudur. Ve Worcester and greater Karoo Güney Afrika'dadır. Güney Afrika'nın dışındaysanız ve Worcester and greater Karoo'de bulunan birisini aramak istiyorsanız, alan koduna ek olarak aramak istediğiniz ülkenin ülke koduna da ihtiyacınız olacaktır. Güney Afrika'nın ülke kodu +27'dur, dolayısıyla Türkiye'daysanız ve Worcester and greater Karoo'de bulunan birini aramak isterseniz, o kişinin telefon numarasının önüne +2723 koymanız gerekir.

Bu durumda, alan kodunun önündeki sıfır kullanılmaz.

Telefon numarasının başındaki artı işareti genellikle bu biçimde kullanılabilir. Bunun yanında, başka bir ülkedeki bir telefon numarasını aramak istediğinizde, aradığınız şebekeye bağlı olarak artı işaretinin bir sayı dizisi ile değiştirilmesi de oldukça yaygındır. ITU, tüm Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere pek çok ülkede kullanılan 00'ı kullanmanızı önerir.

Worcester and greater Karoo'de bulunan kişinin telefon numarasının önüne Türkiye'dan aradığınızda yerleştirmeniz gereken +2723'a alternatif olarak 002723'u da kullanabilirsiniz.
Telefon numarası hesaplayıcısı