Alan Kodu 0237 / +58237Alan Kodu:0237     (+58237)
Şehir/Kasaba veya bölge:Federal dependencies of Venezuela

Ülke:

Venezuela0237 alan kodu, Federal dependencies of Venezuela'in alan kodudur. Ve Federal dependencies of Venezuela Venezuela'dadır. Venezuela'nın dışındaysanız ve Federal dependencies of Venezuela'de bulunan birisini aramak istiyorsanız, alan koduna ek olarak aramak istediğiniz ülkenin ülke koduna da ihtiyacınız olacaktır. Venezuela'nın ülke kodu +58'dur, dolayısıyla Türkiye'daysanız ve Federal dependencies of Venezuela'de bulunan birini aramak isterseniz, o kişinin telefon numarasının önüne +58237 koymanız gerekir.

Bu durumda, alan kodunun önündeki sıfır kullanılmaz.

Telefon numarasının başındaki artı işareti genellikle bu biçimde kullanılabilir. Bunun yanında, başka bir ülkedeki bir telefon numarasını aramak istediğinizde, aradığınız şebekeye bağlı olarak artı işaretinin bir sayı dizisi ile değiştirilmesi de oldukça yaygındır. ITU, tüm Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere pek çok ülkede kullanılan 00'ı kullanmanızı önerir.

Federal dependencies of Venezuela'de bulunan kişinin telefon numarasının önüne Türkiye'dan aradığınızda yerleştirmeniz gereken +58237'a alternatif olarak 0058237'u da kullanabilirsiniz.
Telefon numarası hesaplayıcısı


Alan Kodu 0237 / +58237 (Venezuela)