Alan Kodu 030 / +3930Alan Kodu:030     (+3930)
Şehir/Kasaba veya bölge:Brescia, Franciacorta, valle Trompia

Ülke:

İtalya


Alan Kodu 030 / +3930 (İtalya)


030 alan kodu, Brescia, Franciacorta, valle Trompia'in alan kodudur. Ve Brescia, Franciacorta, valle Trompia İtalya'dadır. İtalya'nın dışındaysanız ve Brescia, Franciacorta, valle Trompia'de bulunan birisini aramak istiyorsanız, alan koduna ek olarak aramak istediğiniz ülkenin ülke koduna da ihtiyacınız olacaktır. İtalya'nın ülke kodu +39'dur, dolayısıyla Türkiye'daysanız ve Brescia, Franciacorta, valle Trompia'de bulunan birini aramak isterseniz, o kişinin telefon numarasının önüne +3930 koymanız gerekir.

Telefon numarasının başındaki artı işareti genellikle bu biçimde kullanılabilir. Bunun yanında, başka bir ülkedeki bir telefon numarasını aramak istediğinizde, aradığınız şebekeye bağlı olarak artı işaretinin bir sayı dizisi ile değiştirilmesi de oldukça yaygındır. ITU, tüm Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere pek çok ülkede kullanılan 00'ı kullanmanızı önerir.

Brescia, Franciacorta, valle Trompia'de bulunan kişinin telefon numarasının önüne Türkiye'dan aradığınızda yerleştirmeniz gereken +3930'a alternatif olarak 003930'u da kullanabilirsiniz.
Telefon numarası hesaplayıcısı