Alan Kodu 0331 / +39331Alan Kodu:0331     (+39331)
Şehir/Kasaba veya bölge:Varese (Busto Arsizio)

Ülke:

İtalya0331 alan kodu, Varese (Busto Arsizio)'in alan kodudur. Ve Varese (Busto Arsizio) İtalya'dadır. İtalya'nın dışındaysanız ve Varese (Busto Arsizio)'de bulunan birisini aramak istiyorsanız, alan koduna ek olarak aramak istediğiniz ülkenin ülke koduna da ihtiyacınız olacaktır. İtalya'nın ülke kodu +39'dur, dolayısıyla Türkiye'daysanız ve Varese (Busto Arsizio)'de bulunan birini aramak isterseniz, o kişinin telefon numarasının önüne +39331 koymanız gerekir.

Telefon numarasının başındaki artı işareti genellikle bu biçimde kullanılabilir. Bunun yanında, başka bir ülkedeki bir telefon numarasını aramak istediğinizde, aradığınız şebekeye bağlı olarak artı işaretinin bir sayı dizisi ile değiştirilmesi de oldukça yaygındır. ITU, tüm Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere pek çok ülkede kullanılan 00'ı kullanmanızı önerir.

Varese (Busto Arsizio)'de bulunan kişinin telefon numarasının önüne Türkiye'dan aradığınızda yerleştirmeniz gereken +39331'a alternatif olarak 0039331'u da kullanabilirsiniz.
Telefon numarası hesaplayıcısı