Alan Kodu 035 / +2735Alan Kodu:035     (+2735)
Şehir/Kasaba veya bölge:Zululand (St. Lucia, Richards Bay)

Ülke:

Güney Afrika


Alan Kodu 035 / +2735 (Güney Afrika)


035 alan kodu, Zululand (St. Lucia, Richards Bay)'in alan kodudur. Ve Zululand (St. Lucia, Richards Bay) Güney Afrika'dadır. Güney Afrika'nın dışındaysanız ve Zululand (St. Lucia, Richards Bay)'de bulunan birisini aramak istiyorsanız, alan koduna ek olarak aramak istediğiniz ülkenin ülke koduna da ihtiyacınız olacaktır. Güney Afrika'nın ülke kodu +27'dur, dolayısıyla Türkiye'daysanız ve Zululand (St. Lucia, Richards Bay)'de bulunan birini aramak isterseniz, o kişinin telefon numarasının önüne +2735 koymanız gerekir.

Bu durumda, alan kodunun önündeki sıfır kullanılmaz.

Telefon numarasının başındaki artı işareti genellikle bu biçimde kullanılabilir. Bunun yanında, başka bir ülkedeki bir telefon numarasını aramak istediğinizde, aradığınız şebekeye bağlı olarak artı işaretinin bir sayı dizisi ile değiştirilmesi de oldukça yaygındır. ITU, tüm Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere pek çok ülkede kullanılan 00'ı kullanmanızı önerir.

Zululand (St. Lucia, Richards Bay)'de bulunan kişinin telefon numarasının önüne Türkiye'dan aradığınızda yerleştirmeniz gereken +2735'a alternatif olarak 002735'u da kullanabilirsiniz.
Telefon numarası hesaplayıcısı


Alan Kodu 035 / +2735