Alan Kodu 664 / +52664Alan Kodu:664     (+52 664)
Şehir/Kasaba veya bölge:Tijuana, Baja California

Ülke:

Meksika


Alan Kodu 664 / +52664 (Meksika)


664 alan kodu, Tijuana, Baja California'in alan kodudur. Ve Tijuana, Baja California Meksika'dadır. Meksika'nın dışındaysanız ve Tijuana, Baja California'de bulunan birisini aramak istiyorsanız, alan koduna ek olarak aramak istediğiniz ülkenin ülke koduna da ihtiyacınız olacaktır. Meksika'nın ülke kodu +52'dur, dolayısıyla Türkiye'daysanız ve Tijuana, Baja California'de bulunan birini aramak isterseniz, o kişinin telefon numarasının önüne +52 664 koymanız gerekir.

Bu durumda, alan kodunun önündeki sıfır kullanılmaz.

Telefon numarasının başındaki artı işareti genellikle bu biçimde kullanılabilir. Bunun yanında, başka bir ülkedeki bir telefon numarasını aramak istediğinizde, aradığınız şebekeye bağlı olarak artı işaretinin bir sayı dizisi ile değiştirilmesi de oldukça yaygındır. ITU, tüm Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere pek çok ülkede kullanılan 00'ı kullanmanızı önerir.

Tijuana, Baja California'de bulunan kişinin telefon numarasının önüne Türkiye'dan aradığınızda yerleştirmeniz gereken +52 664'a alternatif olarak 0052 664'u da kullanabilirsiniz.
Telefon numarası hesaplayıcısı