Alan Kodu Bad Königshofen i GrabfeldŞehir/Kasaba veya bölge:Bad Königshofen i Grabfeld
Alan Kodu:09761     (+499761)

Ülke:

Almanya


Alan Kodu Bad Königshofen i Grabfeld (Almanya)


09761 alan kodu, Bad Königshofen i Grabfeld'in alan kodudur. Ve Bad Königshofen i Grabfeld Almanya'dadır. Almanya'nın dışındaysanız ve Bad Königshofen i Grabfeld'de bulunan birisini aramak istiyorsanız, alan koduna ek olarak aramak istediğiniz ülkenin ülke koduna da ihtiyacınız olacaktır. Almanya'nın ülke kodu +49'dur, dolayısıyla Türkiye'daysanız ve Bad Königshofen i Grabfeld'de bulunan birini aramak isterseniz, o kişinin telefon numarasının önüne +499761 koymanız gerekir.

Bu durumda, alan kodunun önündeki sıfır kullanılmaz.

Telefon numarasının başındaki artı işareti genellikle bu biçimde kullanılabilir. Bunun yanında, başka bir ülkedeki bir telefon numarasını aramak istediğinizde, aradığınız şebekeye bağlı olarak artı işaretinin bir sayı dizisi ile değiştirilmesi de oldukça yaygındır. ITU, tüm Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere pek çok ülkede kullanılan 00'ı kullanmanızı önerir.

Bad Königshofen i Grabfeld'de bulunan kişinin telefon numarasının önüne Türkiye'dan aradığınızda yerleştirmeniz gereken +499761'a alternatif olarak 00499761'u da kullanabilirsiniz.
Telefon numarası hesaplayıcısı