Alan Kodu Betzendorf Kr LünebeburgŞehir/Kasaba veya bölge:Betzendorf Kr Lünebeburg
Alan Kodu:04138     (+494138)

Ülke:

Almanya04138 alan kodu, Betzendorf Kr Lünebeburg'in alan kodudur. Ve Betzendorf Kr Lünebeburg Almanya'dadır. Almanya'nın dışındaysanız ve Betzendorf Kr Lünebeburg'de bulunan birisini aramak istiyorsanız, alan koduna ek olarak aramak istediğiniz ülkenin ülke koduna da ihtiyacınız olacaktır. Almanya'nın ülke kodu +49'dur, dolayısıyla Türkiye'daysanız ve Betzendorf Kr Lünebeburg'de bulunan birini aramak isterseniz, o kişinin telefon numarasının önüne +494138 koymanız gerekir.

Bu durumda, alan kodunun önündeki sıfır kullanılmaz.

Telefon numarasının başındaki artı işareti genellikle bu biçimde kullanılabilir. Bunun yanında, başka bir ülkedeki bir telefon numarasını aramak istediğinizde, aradığınız şebekeye bağlı olarak artı işaretinin bir sayı dizisi ile değiştirilmesi de oldukça yaygındır. ITU, tüm Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere pek çok ülkede kullanılan 00'ı kullanmanızı önerir.

Betzendorf Kr Lünebeburg'de bulunan kişinin telefon numarasının önüne Türkiye'dan aradığınızda yerleştirmeniz gereken +494138'a alternatif olarak 00494138'u da kullanabilirsiniz.
Telefon numarası hesaplayıcısı


Alan Kodu Betzendorf Kr Lünebeburg (Almanya)