Alan Kodu Bonndorf im SchwarzwaldŞehir/Kasaba veya bölge:Bonndorf im Schwarzwald
Alan Kodu:07703     (+497703)

Ülke:

Almanya


Alan Kodu Bonndorf im Schwarzwald (Almanya)


07703 alan kodu, Bonndorf im Schwarzwald'in alan kodudur. Ve Bonndorf im Schwarzwald Almanya'dadır. Almanya'nın dışındaysanız ve Bonndorf im Schwarzwald'de bulunan birisini aramak istiyorsanız, alan koduna ek olarak aramak istediğiniz ülkenin ülke koduna da ihtiyacınız olacaktır. Almanya'nın ülke kodu +49'dur, dolayısıyla Türkiye'daysanız ve Bonndorf im Schwarzwald'de bulunan birini aramak isterseniz, o kişinin telefon numarasının önüne +497703 koymanız gerekir.

Bu durumda, alan kodunun önündeki sıfır kullanılmaz.

Telefon numarasının başındaki artı işareti genellikle bu biçimde kullanılabilir. Bunun yanında, başka bir ülkedeki bir telefon numarasını aramak istediğinizde, aradığınız şebekeye bağlı olarak artı işaretinin bir sayı dizisi ile değiştirilmesi de oldukça yaygındır. ITU, tüm Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere pek çok ülkede kullanılan 00'ı kullanmanızı önerir.

Bonndorf im Schwarzwald'de bulunan kişinin telefon numarasının önüne Türkiye'dan aradığınızda yerleştirmeniz gereken +497703'a alternatif olarak 00497703'u da kullanabilirsiniz.
Telefon numarası hesaplayıcısı