Alan Kodu Cartago, San Jose, HerediaŞehir/Kasaba veya bölge:Cartago, San Jose, Heredia
Alan Kodu:25     (+506 25)

Ülke:

Kosta Rika


Alan Kodu Cartago, San Jose, Heredia (Kosta Rika)


25 alan kodu, Cartago, San Jose, Heredia'in alan kodudur. Ve Cartago, San Jose, Heredia Kosta Rika'dadır. Kosta Rika'nın dışındaysanız ve Cartago, San Jose, Heredia'de bulunan birisini aramak istiyorsanız, alan koduna ek olarak aramak istediğiniz ülkenin ülke koduna da ihtiyacınız olacaktır. Kosta Rika'nın ülke kodu +506'dur, dolayısıyla Türkiye'daysanız ve Cartago, San Jose, Heredia'de bulunan birini aramak isterseniz, o kişinin telefon numarasının önüne +506 25 koymanız gerekir.

Bu durumda, alan kodunun önündeki sıfır kullanılmaz.

Telefon numarasının başındaki artı işareti genellikle bu biçimde kullanılabilir. Bunun yanında, başka bir ülkedeki bir telefon numarasını aramak istediğinizde, aradığınız şebekeye bağlı olarak artı işaretinin bir sayı dizisi ile değiştirilmesi de oldukça yaygındır. ITU, tüm Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere pek çok ülkede kullanılan 00'ı kullanmanızı önerir.

Cartago, San Jose, Heredia'de bulunan kişinin telefon numarasının önüne Türkiye'dan aradığınızda yerleştirmeniz gereken +506 25'a alternatif olarak 00506 25'u da kullanabilirsiniz.
Telefon numarası hesaplayıcısı


Alan Kodu Cartago, San Jose, Heredia