Alan Kodu Dairi, Pakpak BharatŞehir/Kasaba veya bölge:Dairi, Pakpak Bharat
Alan Kodu:0627     (+62627)

Ülke:

Endonezya0627 alan kodu, Dairi, Pakpak Bharat'in alan kodudur. Ve Dairi, Pakpak Bharat Endonezya'dadır. Endonezya'nın dışındaysanız ve Dairi, Pakpak Bharat'de bulunan birisini aramak istiyorsanız, alan koduna ek olarak aramak istediğiniz ülkenin ülke koduna da ihtiyacınız olacaktır. Endonezya'nın ülke kodu +62'dur, dolayısıyla Türkiye'daysanız ve Dairi, Pakpak Bharat'de bulunan birini aramak isterseniz, o kişinin telefon numarasının önüne +62627 koymanız gerekir.

Bu durumda, alan kodunun önündeki sıfır kullanılmaz.

Telefon numarasının başındaki artı işareti genellikle bu biçimde kullanılabilir. Bunun yanında, başka bir ülkedeki bir telefon numarasını aramak istediğinizde, aradığınız şebekeye bağlı olarak artı işaretinin bir sayı dizisi ile değiştirilmesi de oldukça yaygındır. ITU, tüm Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere pek çok ülkede kullanılan 00'ı kullanmanızı önerir.

Dairi, Pakpak Bharat'de bulunan kişinin telefon numarasının önüne Türkiye'dan aradığınızda yerleştirmeniz gereken +62627'a alternatif olarak 0062627'u da kullanabilirsiniz.
Telefon numarası hesaplayıcısı


Alan Kodu Dairi, Pakpak Bharat (Endonezya)