Alan Kodu Feldkirchen NiederbayernŞehir/Kasaba veya bölge:Feldkirchen Niederbayern
Alan Kodu:09420     (+499420)

Ülke:

Almanya


Alan Kodu Feldkirchen Niederbayern (Almanya)


09420 alan kodu, Feldkirchen Niederbayern'in alan kodudur. Ve Feldkirchen Niederbayern Almanya'dadır. Almanya'nın dışındaysanız ve Feldkirchen Niederbayern'de bulunan birisini aramak istiyorsanız, alan koduna ek olarak aramak istediğiniz ülkenin ülke koduna da ihtiyacınız olacaktır. Almanya'nın ülke kodu +49'dur, dolayısıyla Türkiye'daysanız ve Feldkirchen Niederbayern'de bulunan birini aramak isterseniz, o kişinin telefon numarasının önüne +499420 koymanız gerekir.

Bu durumda, alan kodunun önündeki sıfır kullanılmaz.

Telefon numarasının başındaki artı işareti genellikle bu biçimde kullanılabilir. Bunun yanında, başka bir ülkedeki bir telefon numarasını aramak istediğinizde, aradığınız şebekeye bağlı olarak artı işaretinin bir sayı dizisi ile değiştirilmesi de oldukça yaygındır. ITU, tüm Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere pek çok ülkede kullanılan 00'ı kullanmanızı önerir.

Feldkirchen Niederbayern'de bulunan kişinin telefon numarasının önüne Türkiye'dan aradığınızda yerleştirmeniz gereken +499420'a alternatif olarak 00499420'u da kullanabilirsiniz.
Telefon numarası hesaplayıcısı


Alan Kodu Feldkirchen Niederbayern