Alan Kodu Fes, Errachidia, Meknes, Nador, Oujda, TazaŞehir/Kasaba veya bölge:Fes, Errachidia, Meknes, Nador, Oujda, Taza
Alan Kodu:0532     (+212532)

Ülke:

Fas


Alan Kodu Fes, Errachidia, Meknes, Nador, Oujda, Taza (Fas)


0532 alan kodu, Fes, Errachidia, Meknes, Nador, Oujda, Taza'in alan kodudur. Ve Fes, Errachidia, Meknes, Nador, Oujda, Taza Fas'dadır. Fas'nın dışındaysanız ve Fes, Errachidia, Meknes, Nador, Oujda, Taza'de bulunan birisini aramak istiyorsanız, alan koduna ek olarak aramak istediğiniz ülkenin ülke koduna da ihtiyacınız olacaktır. Fas'nın ülke kodu +212'dur, dolayısıyla Türkiye'daysanız ve Fes, Errachidia, Meknes, Nador, Oujda, Taza'de bulunan birini aramak isterseniz, o kişinin telefon numarasının önüne +212532 koymanız gerekir.

Bu durumda, alan kodunun önündeki sıfır kullanılmaz.

Telefon numarasının başındaki artı işareti genellikle bu biçimde kullanılabilir. Bunun yanında, başka bir ülkedeki bir telefon numarasını aramak istediğinizde, aradığınız şebekeye bağlı olarak artı işaretinin bir sayı dizisi ile değiştirilmesi de oldukça yaygındır. ITU, tüm Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere pek çok ülkede kullanılan 00'ı kullanmanızı önerir.

Fes, Errachidia, Meknes, Nador, Oujda, Taza'de bulunan kişinin telefon numarasının önüne Türkiye'dan aradığınızda yerleştirmeniz gereken +212532'a alternatif olarak 00212532'u da kullanabilirsiniz.
Telefon numarası hesaplayıcısı