Alan Kodu Freystadt-BurggriesbachŞehir/Kasaba veya bölge:Freystadt-Burggriesbach
Alan Kodu:08469     (+498469)

Ülke:

Almanya


Alan Kodu Freystadt-Burggriesbach (Almanya)


08469 alan kodu, Freystadt-Burggriesbach'in alan kodudur. Ve Freystadt-Burggriesbach Almanya'dadır. Almanya'nın dışındaysanız ve Freystadt-Burggriesbach'de bulunan birisini aramak istiyorsanız, alan koduna ek olarak aramak istediğiniz ülkenin ülke koduna da ihtiyacınız olacaktır. Almanya'nın ülke kodu +49'dur, dolayısıyla Türkiye'daysanız ve Freystadt-Burggriesbach'de bulunan birini aramak isterseniz, o kişinin telefon numarasının önüne +498469 koymanız gerekir.

Bu durumda, alan kodunun önündeki sıfır kullanılmaz.

Telefon numarasının başındaki artı işareti genellikle bu biçimde kullanılabilir. Bunun yanında, başka bir ülkedeki bir telefon numarasını aramak istediğinizde, aradığınız şebekeye bağlı olarak artı işaretinin bir sayı dizisi ile değiştirilmesi de oldukça yaygındır. ITU, tüm Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere pek çok ülkede kullanılan 00'ı kullanmanızı önerir.

Freystadt-Burggriesbach'de bulunan kişinin telefon numarasının önüne Türkiye'dan aradığınızda yerleştirmeniz gereken +498469'a alternatif olarak 00498469'u da kullanabilirsiniz.
Telefon numarası hesaplayıcısı


Alan Kodu Freystadt-Burggriesbach