Alan Kodu Heiligenkreuz am WaasenŞehir/Kasaba veya bölge:Heiligenkreuz am Waasen
Alan Kodu:3134     (+43 3134)

Ülke:

Avusturya


Alan Kodu Heiligenkreuz am Waasen (Avusturya)


3134 alan kodu, Heiligenkreuz am Waasen'in alan kodudur. Ve Heiligenkreuz am Waasen Avusturya'dadır. Avusturya'nın dışındaysanız ve Heiligenkreuz am Waasen'de bulunan birisini aramak istiyorsanız, alan koduna ek olarak aramak istediğiniz ülkenin ülke koduna da ihtiyacınız olacaktır. Avusturya'nın ülke kodu +43'dur, dolayısıyla Türkiye'daysanız ve Heiligenkreuz am Waasen'de bulunan birini aramak isterseniz, o kişinin telefon numarasının önüne +43 3134 koymanız gerekir.

Bu durumda, alan kodunun önündeki sıfır kullanılmaz.

Telefon numarasının başındaki artı işareti genellikle bu biçimde kullanılabilir. Bunun yanında, başka bir ülkedeki bir telefon numarasını aramak istediğinizde, aradığınız şebekeye bağlı olarak artı işaretinin bir sayı dizisi ile değiştirilmesi de oldukça yaygındır. ITU, tüm Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere pek çok ülkede kullanılan 00'ı kullanmanızı önerir.

Heiligenkreuz am Waasen'de bulunan kişinin telefon numarasının önüne Türkiye'dan aradığınızda yerleştirmeniz gereken +43 3134'a alternatif olarak 0043 3134'u da kullanabilirsiniz.
Telefon numarası hesaplayıcısı