Alan Kodu Heiligenkreuz im LafnitztalŞehir/Kasaba veya bölge:Heiligenkreuz im Lafnitztal
Alan Kodu:3325     (+43 3325)

Ülke:

Avusturya


Alan Kodu Heiligenkreuz im Lafnitztal (Avusturya)


3325 alan kodu, Heiligenkreuz im Lafnitztal'in alan kodudur. Ve Heiligenkreuz im Lafnitztal Avusturya'dadır. Avusturya'nın dışındaysanız ve Heiligenkreuz im Lafnitztal'de bulunan birisini aramak istiyorsanız, alan koduna ek olarak aramak istediğiniz ülkenin ülke koduna da ihtiyacınız olacaktır. Avusturya'nın ülke kodu +43'dur, dolayısıyla Türkiye'daysanız ve Heiligenkreuz im Lafnitztal'de bulunan birini aramak isterseniz, o kişinin telefon numarasının önüne +43 3325 koymanız gerekir.

Bu durumda, alan kodunun önündeki sıfır kullanılmaz.

Telefon numarasının başındaki artı işareti genellikle bu biçimde kullanılabilir. Bunun yanında, başka bir ülkedeki bir telefon numarasını aramak istediğinizde, aradığınız şebekeye bağlı olarak artı işaretinin bir sayı dizisi ile değiştirilmesi de oldukça yaygındır. ITU, tüm Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere pek çok ülkede kullanılan 00'ı kullanmanızı önerir.

Heiligenkreuz im Lafnitztal'de bulunan kişinin telefon numarasının önüne Türkiye'dan aradığınızda yerleştirmeniz gereken +43 3325'a alternatif olarak 0043 3325'u da kullanabilirsiniz.
Telefon numarası hesaplayıcısı


Alan Kodu Heiligenkreuz im Lafnitztal