Alan Kodu Hornsea and PatringtonŞehir/Kasaba veya bölge:Hornsea and Patrington
Alan Kodu:01964     (+441964)

Ülke:

Birleşik Krallık


Alan Kodu Hornsea and Patrington (Birleşik Krallık)


01964 alan kodu, Hornsea and Patrington'in alan kodudur. Ve Hornsea and Patrington Birleşik Krallık'dadır. Birleşik Krallık'nın dışındaysanız ve Hornsea and Patrington'de bulunan birisini aramak istiyorsanız, alan koduna ek olarak aramak istediğiniz ülkenin ülke koduna da ihtiyacınız olacaktır. Birleşik Krallık'nın ülke kodu +44'dur, dolayısıyla Türkiye'daysanız ve Hornsea and Patrington'de bulunan birini aramak isterseniz, o kişinin telefon numarasının önüne +441964 koymanız gerekir.

Bu durumda, alan kodunun önündeki sıfır kullanılmaz.

Telefon numarasının başındaki artı işareti genellikle bu biçimde kullanılabilir. Bunun yanında, başka bir ülkedeki bir telefon numarasını aramak istediğinizde, aradığınız şebekeye bağlı olarak artı işaretinin bir sayı dizisi ile değiştirilmesi de oldukça yaygındır. ITU, tüm Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere pek çok ülkede kullanılan 00'ı kullanmanızı önerir.

Hornsea and Patrington'de bulunan kişinin telefon numarasının önüne Türkiye'dan aradığınızda yerleştirmeniz gereken +441964'a alternatif olarak 00441964'u da kullanabilirsiniz.
Telefon numarası hesaplayıcısı