Alan Kodu Kalasin, Khon Kaen, Maha Sarakham, Roi Et, Nam NaoŞehir/Kasaba veya bölge:Kalasin, Khon Kaen, Maha Sarakham, Roi Et, Nam Nao
Alan Kodu:043     (+6643)

Ülke:

Tayland


Alan Kodu Kalasin, Khon Kaen, Maha Sarakham, Roi Et, Nam Nao (Tayland)


043 alan kodu, Kalasin, Khon Kaen, Maha Sarakham, Roi Et, Nam Nao'in alan kodudur. Ve Kalasin, Khon Kaen, Maha Sarakham, Roi Et, Nam Nao Tayland'dadır. Tayland'nın dışındaysanız ve Kalasin, Khon Kaen, Maha Sarakham, Roi Et, Nam Nao'de bulunan birisini aramak istiyorsanız, alan koduna ek olarak aramak istediğiniz ülkenin ülke koduna da ihtiyacınız olacaktır. Tayland'nın ülke kodu +66'dur, dolayısıyla Türkiye'daysanız ve Kalasin, Khon Kaen, Maha Sarakham, Roi Et, Nam Nao'de bulunan birini aramak isterseniz, o kişinin telefon numarasının önüne +6643 koymanız gerekir.

Bu durumda, alan kodunun önündeki sıfır kullanılmaz.

Telefon numarasının başındaki artı işareti genellikle bu biçimde kullanılabilir. Bunun yanında, başka bir ülkedeki bir telefon numarasını aramak istediğinizde, aradığınız şebekeye bağlı olarak artı işaretinin bir sayı dizisi ile değiştirilmesi de oldukça yaygındır. ITU, tüm Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere pek çok ülkede kullanılan 00'ı kullanmanızı önerir.

Kalasin, Khon Kaen, Maha Sarakham, Roi Et, Nam Nao'de bulunan kişinin telefon numarasının önüne Türkiye'dan aradığınızda yerleştirmeniz gereken +6643'a alternatif olarak 006643'u da kullanabilirsiniz.
Telefon numarası hesaplayıcısı