Alan Kodu Kochkorka (Kochkor)Şehir/Kasaba veya bölge:Kochkorka (Kochkor)
Alan Kodu:3535     (+996 3535)

Ülke:

Kırgızistan


Alan Kodu Kochkorka (Kochkor) (Kırgızistan)


3535 alan kodu, Kochkorka (Kochkor)'in alan kodudur. Ve Kochkorka (Kochkor) Kırgızistan'dadır. Kırgızistan'nın dışındaysanız ve Kochkorka (Kochkor)'de bulunan birisini aramak istiyorsanız, alan koduna ek olarak aramak istediğiniz ülkenin ülke koduna da ihtiyacınız olacaktır. Kırgızistan'nın ülke kodu +996'dur, dolayısıyla Türkiye'daysanız ve Kochkorka (Kochkor)'de bulunan birini aramak isterseniz, o kişinin telefon numarasının önüne +996 3535 koymanız gerekir.

Bu durumda, alan kodunun önündeki sıfır kullanılmaz.

Telefon numarasının başındaki artı işareti genellikle bu biçimde kullanılabilir. Bunun yanında, başka bir ülkedeki bir telefon numarasını aramak istediğinizde, aradığınız şebekeye bağlı olarak artı işaretinin bir sayı dizisi ile değiştirilmesi de oldukça yaygındır. ITU, tüm Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere pek çok ülkede kullanılan 00'ı kullanmanızı önerir.

Kochkorka (Kochkor)'de bulunan kişinin telefon numarasının önüne Türkiye'dan aradığınızda yerleştirmeniz gereken +996 3535'a alternatif olarak 00996 3535'u da kullanabilirsiniz.
Telefon numarası hesaplayıcısı


Alan Kodu Kochkorka (Kochkor)