Alan Kodu Langkat (Pangkalan Brandan)Şehir/Kasaba veya bölge:Langkat (Pangkalan Brandan)
Alan Kodu:0620     (+62620)

Ülke:

Endonezya


Alan Kodu Langkat (Pangkalan Brandan) (Endonezya)


0620 alan kodu, Langkat (Pangkalan Brandan)'in alan kodudur. Ve Langkat (Pangkalan Brandan) Endonezya'dadır. Endonezya'nın dışındaysanız ve Langkat (Pangkalan Brandan)'de bulunan birisini aramak istiyorsanız, alan koduna ek olarak aramak istediğiniz ülkenin ülke koduna da ihtiyacınız olacaktır. Endonezya'nın ülke kodu +62'dur, dolayısıyla Türkiye'daysanız ve Langkat (Pangkalan Brandan)'de bulunan birini aramak isterseniz, o kişinin telefon numarasının önüne +62620 koymanız gerekir.

Bu durumda, alan kodunun önündeki sıfır kullanılmaz.

Telefon numarasının başındaki artı işareti genellikle bu biçimde kullanılabilir. Bunun yanında, başka bir ülkedeki bir telefon numarasını aramak istediğinizde, aradığınız şebekeye bağlı olarak artı işaretinin bir sayı dizisi ile değiştirilmesi de oldukça yaygındır. ITU, tüm Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere pek çok ülkede kullanılan 00'ı kullanmanızı önerir.

Langkat (Pangkalan Brandan)'de bulunan kişinin telefon numarasının önüne Türkiye'dan aradığınızda yerleştirmeniz gereken +62620'a alternatif olarak 0062620'u da kullanabilirsiniz.
Telefon numarası hesaplayıcısı


Alan Kodu Langkat (Pangkalan Brandan)