Alan Kodu Lubuk Linggau, Musi RawasŞehir/Kasaba veya bölge:Lubuk Linggau, Musi Rawas
Alan Kodu:0733     (+62733)

Ülke:

Endonezya


Alan Kodu Lubuk Linggau, Musi Rawas (Endonezya)


0733 alan kodu, Lubuk Linggau, Musi Rawas'in alan kodudur. Ve Lubuk Linggau, Musi Rawas Endonezya'dadır. Endonezya'nın dışındaysanız ve Lubuk Linggau, Musi Rawas'de bulunan birisini aramak istiyorsanız, alan koduna ek olarak aramak istediğiniz ülkenin ülke koduna da ihtiyacınız olacaktır. Endonezya'nın ülke kodu +62'dur, dolayısıyla Türkiye'daysanız ve Lubuk Linggau, Musi Rawas'de bulunan birini aramak isterseniz, o kişinin telefon numarasının önüne +62733 koymanız gerekir.

Bu durumda, alan kodunun önündeki sıfır kullanılmaz.

Telefon numarasının başındaki artı işareti genellikle bu biçimde kullanılabilir. Bunun yanında, başka bir ülkedeki bir telefon numarasını aramak istediğinizde, aradığınız şebekeye bağlı olarak artı işaretinin bir sayı dizisi ile değiştirilmesi de oldukça yaygındır. ITU, tüm Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere pek çok ülkede kullanılan 00'ı kullanmanızı önerir.

Lubuk Linggau, Musi Rawas'de bulunan kişinin telefon numarasının önüne Türkiye'dan aradığınızda yerleştirmeniz gereken +62733'a alternatif olarak 0062733'u da kullanabilirsiniz.
Telefon numarası hesaplayıcısı