Alan Kodu Mataranga, Aetolia-AcarnaniaŞehir/Kasaba veya bölge:Mataranga, Aetolia-Acarnania
Alan Kodu:2635     (+30 2635)

Ülke:

Yunanistan


Alan Kodu Mataranga, Aetolia-Acarnania (Yunanistan)


2635 alan kodu, Mataranga, Aetolia-Acarnania'in alan kodudur. Ve Mataranga, Aetolia-Acarnania Yunanistan'dadır. Yunanistan'nın dışındaysanız ve Mataranga, Aetolia-Acarnania'de bulunan birisini aramak istiyorsanız, alan koduna ek olarak aramak istediğiniz ülkenin ülke koduna da ihtiyacınız olacaktır. Yunanistan'nın ülke kodu +30'dur, dolayısıyla Türkiye'daysanız ve Mataranga, Aetolia-Acarnania'de bulunan birini aramak isterseniz, o kişinin telefon numarasının önüne +30 2635 koymanız gerekir.

Bu durumda, alan kodunun önündeki sıfır kullanılmaz.

Telefon numarasının başındaki artı işareti genellikle bu biçimde kullanılabilir. Bunun yanında, başka bir ülkedeki bir telefon numarasını aramak istediğinizde, aradığınız şebekeye bağlı olarak artı işaretinin bir sayı dizisi ile değiştirilmesi de oldukça yaygındır. ITU, tüm Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere pek çok ülkede kullanılan 00'ı kullanmanızı önerir.

Mataranga, Aetolia-Acarnania'de bulunan kişinin telefon numarasının önüne Türkiye'dan aradığınızda yerleştirmeniz gereken +30 2635'a alternatif olarak 0030 2635'u da kullanabilirsiniz.
Telefon numarası hesaplayıcısı