Alan Kodu Namaqualand (Vredendal, Calvinia, Clanwilliam, Springbok, Alexander Bay, Port Nolloth)Şehir/Kasaba veya bölge:Namaqualand (Vredendal, Calvinia, Clanwilliam, Springbok, Alexander Bay, Port Nolloth)
Alan Kodu:027     (+2727)

Ülke:

Güney Afrika027 alan kodu, Namaqualand (Vredendal, Calvinia, Clanwilliam, Springbok, Alexander Bay, Port Nolloth)'in alan kodudur. Ve Namaqualand (Vredendal, Calvinia, Clanwilliam, Springbok, Alexander Bay, Port Nolloth) Güney Afrika'dadır. Güney Afrika'nın dışındaysanız ve Namaqualand (Vredendal, Calvinia, Clanwilliam, Springbok, Alexander Bay, Port Nolloth)'de bulunan birisini aramak istiyorsanız, alan koduna ek olarak aramak istediğiniz ülkenin ülke koduna da ihtiyacınız olacaktır. Güney Afrika'nın ülke kodu +27'dur, dolayısıyla Türkiye'daysanız ve Namaqualand (Vredendal, Calvinia, Clanwilliam, Springbok, Alexander Bay, Port Nolloth)'de bulunan birini aramak isterseniz, o kişinin telefon numarasının önüne +2727 koymanız gerekir.

Bu durumda, alan kodunun önündeki sıfır kullanılmaz.

Telefon numarasının başındaki artı işareti genellikle bu biçimde kullanılabilir. Bunun yanında, başka bir ülkedeki bir telefon numarasını aramak istediğinizde, aradığınız şebekeye bağlı olarak artı işaretinin bir sayı dizisi ile değiştirilmesi de oldukça yaygındır. ITU, tüm Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere pek çok ülkede kullanılan 00'ı kullanmanızı önerir.

Namaqualand (Vredendal, Calvinia, Clanwilliam, Springbok, Alexander Bay, Port Nolloth)'de bulunan kişinin telefon numarasının önüne Türkiye'dan aradığınızda yerleştirmeniz gereken +2727'a alternatif olarak 002727'u da kullanabilirsiniz.
Telefon numarası hesaplayıcısı


Alan Kodu Namaqualand (Vredendal, Calvinia, Clanwilliam, Springbok, Alexander Bay, Port Nolloth) (Güney Afrika)