Alan Kodu Negros Oriental, SiquijorŞehir/Kasaba veya bölge:Negros Oriental, Siquijor
Alan Kodu:035     (+6335)

Ülke:

Filipinler


Alan Kodu Negros Oriental, Siquijor (Filipinler)


035 alan kodu, Negros Oriental, Siquijor'in alan kodudur. Ve Negros Oriental, Siquijor Filipinler'dadır. Filipinler'nın dışındaysanız ve Negros Oriental, Siquijor'de bulunan birisini aramak istiyorsanız, alan koduna ek olarak aramak istediğiniz ülkenin ülke koduna da ihtiyacınız olacaktır. Filipinler'nın ülke kodu +63'dur, dolayısıyla Türkiye'daysanız ve Negros Oriental, Siquijor'de bulunan birini aramak isterseniz, o kişinin telefon numarasının önüne +6335 koymanız gerekir.

Bu durumda, alan kodunun önündeki sıfır kullanılmaz.

Telefon numarasının başındaki artı işareti genellikle bu biçimde kullanılabilir. Bunun yanında, başka bir ülkedeki bir telefon numarasını aramak istediğinizde, aradığınız şebekeye bağlı olarak artı işaretinin bir sayı dizisi ile değiştirilmesi de oldukça yaygındır. ITU, tüm Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere pek çok ülkede kullanılan 00'ı kullanmanızı önerir.

Negros Oriental, Siquijor'de bulunan kişinin telefon numarasının önüne Türkiye'dan aradığınızda yerleştirmeniz gereken +6335'a alternatif olarak 006335'u da kullanabilirsiniz.
Telefon numarası hesaplayıcısı