Alan Kodu Puchberg am SchneebergŞehir/Kasaba veya bölge:Puchberg am Schneeberg
Alan Kodu:2636     (+43 2636)

Ülke:

Avusturya


Alan Kodu Puchberg am Schneeberg (Avusturya)


2636 alan kodu, Puchberg am Schneeberg'in alan kodudur. Ve Puchberg am Schneeberg Avusturya'dadır. Avusturya'nın dışındaysanız ve Puchberg am Schneeberg'de bulunan birisini aramak istiyorsanız, alan koduna ek olarak aramak istediğiniz ülkenin ülke koduna da ihtiyacınız olacaktır. Avusturya'nın ülke kodu +43'dur, dolayısıyla Türkiye'daysanız ve Puchberg am Schneeberg'de bulunan birini aramak isterseniz, o kişinin telefon numarasının önüne +43 2636 koymanız gerekir.

Bu durumda, alan kodunun önündeki sıfır kullanılmaz.

Telefon numarasının başındaki artı işareti genellikle bu biçimde kullanılabilir. Bunun yanında, başka bir ülkedeki bir telefon numarasını aramak istediğinizde, aradığınız şebekeye bağlı olarak artı işaretinin bir sayı dizisi ile değiştirilmesi de oldukça yaygındır. ITU, tüm Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere pek çok ülkede kullanılan 00'ı kullanmanızı önerir.

Puchberg am Schneeberg'de bulunan kişinin telefon numarasının önüne Türkiye'dan aradığınızda yerleştirmeniz gereken +43 2636'a alternatif olarak 0043 2636'u da kullanabilirsiniz.
Telefon numarası hesaplayıcısı