Alan Kodu Sankt Lorenzen am WechselŞehir/Kasaba veya bölge:Sankt Lorenzen am Wechsel
Alan Kodu:3331     (+43 3331)

Ülke:

Avusturya


Alan Kodu Sankt Lorenzen am Wechsel (Avusturya)


3331 alan kodu, Sankt Lorenzen am Wechsel'in alan kodudur. Ve Sankt Lorenzen am Wechsel Avusturya'dadır. Avusturya'nın dışındaysanız ve Sankt Lorenzen am Wechsel'de bulunan birisini aramak istiyorsanız, alan koduna ek olarak aramak istediğiniz ülkenin ülke koduna da ihtiyacınız olacaktır. Avusturya'nın ülke kodu +43'dur, dolayısıyla Türkiye'daysanız ve Sankt Lorenzen am Wechsel'de bulunan birini aramak isterseniz, o kişinin telefon numarasının önüne +43 3331 koymanız gerekir.

Bu durumda, alan kodunun önündeki sıfır kullanılmaz.

Telefon numarasının başındaki artı işareti genellikle bu biçimde kullanılabilir. Bunun yanında, başka bir ülkedeki bir telefon numarasını aramak istediğinizde, aradığınız şebekeye bağlı olarak artı işaretinin bir sayı dizisi ile değiştirilmesi de oldukça yaygındır. ITU, tüm Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere pek çok ülkede kullanılan 00'ı kullanmanızı önerir.

Sankt Lorenzen am Wechsel'de bulunan kişinin telefon numarasının önüne Türkiye'dan aradığınızda yerleştirmeniz gereken +43 3331'a alternatif olarak 0043 3331'u da kullanabilirsiniz.
Telefon numarası hesaplayıcısı