Alan Kodu Tuxtla Gutiérrez, ChiapasŞehir/Kasaba veya bölge:Tuxtla Gutiérrez, Chiapas
Alan Kodu:961     (+52 961)

Ülke:

Meksika


Alan Kodu Tuxtla Gutiérrez, Chiapas (Meksika)


961 alan kodu, Tuxtla Gutiérrez, Chiapas'in alan kodudur. Ve Tuxtla Gutiérrez, Chiapas Meksika'dadır. Meksika'nın dışındaysanız ve Tuxtla Gutiérrez, Chiapas'de bulunan birisini aramak istiyorsanız, alan koduna ek olarak aramak istediğiniz ülkenin ülke koduna da ihtiyacınız olacaktır. Meksika'nın ülke kodu +52'dur, dolayısıyla Türkiye'daysanız ve Tuxtla Gutiérrez, Chiapas'de bulunan birini aramak isterseniz, o kişinin telefon numarasının önüne +52 961 koymanız gerekir.

Bu durumda, alan kodunun önündeki sıfır kullanılmaz.

Telefon numarasının başındaki artı işareti genellikle bu biçimde kullanılabilir. Bunun yanında, başka bir ülkedeki bir telefon numarasını aramak istediğinizde, aradığınız şebekeye bağlı olarak artı işaretinin bir sayı dizisi ile değiştirilmesi de oldukça yaygındır. ITU, tüm Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere pek çok ülkede kullanılan 00'ı kullanmanızı önerir.

Tuxtla Gutiérrez, Chiapas'de bulunan kişinin telefon numarasının önüne Türkiye'dan aradığınızda yerleştirmeniz gereken +52 961'a alternatif olarak 0052 961'u da kullanabilirsiniz.
Telefon numarası hesaplayıcısı