Alan Kodu Żejtun, Vittoriosa, Bormla, Fgura, Għaxaq, Senglea, Kalkara, Luqa, PaolaŞehir/Kasaba veya bölge:Żejtun, Vittoriosa, Bormla, Fgura, Għaxaq, Senglea, Kalkara, Luqa, Paola
Alan Kodu:66     (+356 66)
66     (+356 66)

Ülke:

Malta66 alan kodu, Żejtun, Vittoriosa, Bormla, Fgura, Għaxaq, Senglea, Kalkara, Luqa, Paola'in alan kodudur. Ve Żejtun, Vittoriosa, Bormla, Fgura, Għaxaq, Senglea, Kalkara, Luqa, Paola Malta'dadır. Malta'nın dışındaysanız ve Żejtun, Vittoriosa, Bormla, Fgura, Għaxaq, Senglea, Kalkara, Luqa, Paola'de bulunan birisini aramak istiyorsanız, alan koduna ek olarak aramak istediğiniz ülkenin ülke koduna da ihtiyacınız olacaktır. Malta'nın ülke kodu +356'dur, dolayısıyla Türkiye'daysanız ve Żejtun, Vittoriosa, Bormla, Fgura, Għaxaq, Senglea, Kalkara, Luqa, Paola'de bulunan birini aramak isterseniz, o kişinin telefon numarasının önüne +356 66 koymanız gerekir.

Bu durumda, alan kodunun önündeki sıfır kullanılmaz.

Telefon numarasının başındaki artı işareti genellikle bu biçimde kullanılabilir. Bunun yanında, başka bir ülkedeki bir telefon numarasını aramak istediğinizde, aradığınız şebekeye bağlı olarak artı işaretinin bir sayı dizisi ile değiştirilmesi de oldukça yaygındır. ITU, tüm Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere pek çok ülkede kullanılan 00'ı kullanmanızı önerir.

Żejtun, Vittoriosa, Bormla, Fgura, Għaxaq, Senglea, Kalkara, Luqa, Paola'de bulunan kişinin telefon numarasının önüne Türkiye'dan aradığınızda yerleştirmeniz gereken +356 66'a alternatif olarak 00356 66'u da kullanabilirsiniz.
Telefon numarası hesaplayıcısı


Alan Kodu Żejtun, Vittoriosa, Bormla, Fgura, Għaxaq, Senglea, Kalkara, Luqa, Paola (Malta)