Çift girilmiş adresleri ara ve sil


Çift kayıt edilmiş adreslerin aranması
ve silinmesi için yazılım


  • DeduplicationWizard 4.2: Excel'de çift adres kayıtlarını aramak için kullanımı basit, çok fazla uzmanlık gerektirmeyen bir program. Çift adresler posta adresi, telefon numarası veya e-posta adresi olarak aranabilir, bu da bir adres listesi içerisinde ya da örneğin reklam dağıtım listelerinde olduğu gibi iki liste arasında da yapılabilir. Sadece Excel dosyaları işlenebilir.
  • DataQualityTools 4.2: DeduplicationWizard'a karşın DataQualityTools çift adres aramasında daha fazla imkan ve bunun dışında adreslerin işlenmesi konusunda örneğin veri alanlarının özetlenmesi gibi bir dizi özellik sunmaktadır. Excel dosyalarının yanında ACCESS, dBase, Metin dosyaları, VistaDB ve MS SQL Server, ORACLE, IBM DB2, MySQL ve PostgreSQL gibi veri tabanı sunucuları da işlenebilir.
  • BatchDeduplicator 4.2: BatchDeduplicator genel olarak çift adres kaydı araması konusunda DataQualityTools 'a benzer özelliklere sahiptir. DataQualityTools'da olduğu gibi büyük veri tabanları işlenebilir ve birkaç milyon veri dizinini işlemek genel olarak bir sorun teşkil etmez. Projeler planlanabilir ve bir uygulama zamanı belirlenebilir, böylece örneğin, her salı saat 17:00'da uygulama başlatılır.

Çift girilmiş adresleri ara ve sil